-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Inline Poland gra fair

Wyjątkowa postawa fair-play drużyny Inline Poland została okupiona najwyższą porażką w całej Jesiennej Edycji Ligi BSA na Powietrzu. Przegrała bowiem z OSTC Poznań aż 0:17.

Drużyna OSTC pojawiła się na boisku w zaledwie pięcioosobowym składzie. Inline zaś, choć pewnie liczył na udane zakończenie rozgrywek, miał dwóch rezerwowych. Bez wahania zdecydował się jednak na to, by przeciwko faworytowi też zagrać o jednego gracza w polu mniej.

   

Złota bramka EY

W halowej Lidze BSA sytuacja, że mecz kończy się bezbramkowym remisem, zdarza się raz na kilka lat. A taki, w którym pada jeden gol – czasem raz w roku, czasem raz na pół roku. I taki przypadek miał miejsce w starciu EY i Eurocashu – gola decydującego o wygranej tych pierwszych strzelił Michał Potrawiak.

Dla obu zespołów było to spotkanie pozwalające zachować szanse na rywalizację o wygranie halowej grupy B. Eurocash miał w pierwszej części tej edycji sporo problemów kadrowych, kilka spotkań oddał walkowerem, ale wygląda, że te kłopoty już są za drużyną. Dwie pełne czwórki pozwalały na wielkie zaangażowanie każdego zawodnika od początku do końca, a kto był zmęczony – mógł usiąść na ławce. Podobnie zresztą było w ekipie EY, która miała aż pięciu rezerwowych. W tej sytuacji spotkanie od początku było dość żywe, a pierwsze dwie minuty to ciągły atak Eurocashu. Tyle że po chwili EY odpowiedział znacznie groźniejszą sytuacją Dawida Kurowskiego, którego strzał obronił jednak Tomasz Brencz.

   

Ważne zwycięstwo Arki Strong

Miało być kluczowe starcie w walce o wygranie halowej grupy B, a wyszedł bardzo okazały triumf Arki Strong nad Kuehne-Nagel. Po wygranej 12:4 arkowcy są coraz bliżej końcowego triumfu.

Oba zespoły miały „drobne” kłopoty – Arka znów stawiła się bez bramkarza, Kuehne-Nagel oczekiwało zaś z bramkarzem, ale i... zaledwie trzema graczami z pola. Udało się jednak ściągnąć „na ostatnią chwilę” Inakiego Adana i – choć z lekkim poślizgiem – mecz mógł się rozpocząć.

   

Fachowiec się odbił – druga wygrana z rzędu

Mimo wysokiej porażki na inaugurację finałowej części Jesiennej Edycji Ligi BSA, piłkarze Fachowca nie załamali się i wygrali już drugie spotkanie z rzędu. Po ciekawym i emocjonującym starciu ograli PKO Bank Polski SA 5:3.

Pierwsza faza tej edycji była wyjątkowo nieudana dla Fachowca, który przegrał wszystkie sześć spotkań, w tym aż trzy dwucyfrowo. Na starcie drugiej części zmagań poniósł klęskę w meczu z Kuehne-Nagel (2:15), ale zdołał się odrodzić. Pierwszym efektem była efektowna wygrana z Eurocashem, a teraz skuteczny rewanż w meczu z PKO. Kilka tygodni temu górą byli bowiem rywale, oni wygrali 4:2.

   

Wyniki z wtorku 30 października 2018

PIŁKA NOŻNA

GRUPA A

Przelewy24 - Anecoop Polska 6:3
NIVEA BMP - Pyrland Park Linowy 8:1

Eurocash - Fachowiec 6:9
EY - Arka Strong 3:3

BOWLING

Przelewy24 - Elastik Bowling Service 1267:861


 


Strona 3 z 214

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSA

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości