-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Relacja z meczu GU Polska - Inline Poland

Od zwycięstwa rozpoczęła sezon trzecia ekipa poprzedniego sezonu w grupie C - Inline Poland. Wygrana z GU Polska mogła i powinna być bardziej okazała.

Więcej…
 

Broen-Zawgaz – Juszczak Opony 1:1 (0:0)

Końcówka meczu dwóch zespołów z środka tabeli ligi na sztucznej trawie przypominała mecze o stawkę wśród profesjonalistów – był w niej wyrównujący gol, czerwona kartka i zmarnowane znakomite okazje z obu stron na wygranie pojedynku.  
Więcej…
 

Tydzień sparigowy w hali

W poprzedniej edycji górą w meczu Grupy C był Schurstars (6:2), wczoraj lepsza okazała się drużyna PKO Bank Polski ROD w Poznaniu (6:3). Na razie jednak tylko w meczu treningowym. Po wyrównanej pierwszej połowie (2:2), w drugiej zdecydowanie lepsi byli gracze PKO. Zdobyli cztery kolejne gole, rywale odpowiedzieli trzecią bramką tuż przed końcem spotkania.

 

 PKO BP ROD - Schurstars 6:3 (2:2) 

 Zapraszamy do obejrzenia galerii.
 

Tydzień treningowy w hali

Letnią temperaturą, tablica świetlna pokazywała 26 stopni Celsjusza, hala LO św. Marii Magdaleny przywitała pierwsze drużyny w 45. Edycji Ligi BSA. We wtorek cztery pierwsze zespoły rozegrały tam mecze w ramach tygodnia treningowego.

 
Więcej…
 

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Amatorskich Ligach BSA. Jako pierwsza w tym sezonie startuje Piłkarska Liga BSA na sztucznej nawierzchni. 
Już od 17 sierpnia rozpoczynają się mecze sparingowe, które wprowadzą uczestników ligi w prawdziwą rywalizację. W drugim sezonie gry na świeżym powietrzu utworzone zostaną dwie niezależne ligi: I i II Liga BSA. O tym, w której wystąpi Wasza Drużyna zadecyduje miejsce zajęte w ostatniej Wiosennej Edycji Ligi BSA jak również poziom zaprezentowany w trakcie meczów treningowych.
Można również zgłaszać swoje drużyny do halowych turniejów piłkarskich , koszykarskich, siatkarskich oraz Bowling Ligi BSA, które rozpoczną się 21 września.
Karty zgłoszeniowe dostępne są na naszych stronach pod hasłem Liga Firm.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
Organizatorzy Lig BSA
 


Strona 208 z 208

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSANaszą witrynę przegląda teraz 84 gości