-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Rewanż Przelewów24

Drużynie Przelewów24 udało się zrewanżować Anecoop Polska za porażkę z pierwszej części sezonu. Wygrała 6:3, choć kilka minut przed końcem spotkania było już 6:0!

Obie drużyny walczą o mistrzostwo Ligi BSA w grupie silniejszej. Trudno było wskazać tu faworyta, choć niedawna wygrana 8:3 wskazywała jednak, że w nieco lepszej sytuacji jest Anecoop. Mądrość taktyczna i bardzo dobre ustawienie sprawiło jednak, że wygrana Przelewów nie była zagrożona.

 

Wyniki z poniedziałku 22 października 2018

PIŁKA NOŻNA

Powietrze - P

Inline Poland - Sędziowie 3:0
Decathlon Franowo - Komornicy 3:0
OSTC Poznań - Radcowie Prawni 5:3
Efitness - FlexLink 1:7
Schur Flexibles - Palestra 3:1

Halowa Piłka Nożna

Roti-Ten - DEK POL 7:2

BOWLING

Eurocash - MPK Poznań 1243:1118
MK Bowling - Event Catering 906:990

   

Pogoń Pyrlandu – od 0:3 do 5:3

Już po raz drugi w tej Jesiennej Edycji Ligi BSA DEK-POL był bliski sprawienia niespodzianki i ogrania ekipy Pyrland Park Linowy. Tym razem nawet prowadzenie 3:0 okazało się zbyt małe, bo rywale odpowiedzieli w ostatnim kwadransie pięcioma trafieniami.

 

Prawnicy pozostali niepokonani

Byli niepokonani, nie stracili dotąd choćby punktu. Dwie drużyny z kompletem zwycięstw zmierzyły się w poniedziałek w Lidze na Powietrzu i... nadal są niepokonane. Palestra i Radcowie Prawni pierwsze punkty jednak straciły, bo ich mecz zakończył się remisem 4:4.

   

Schur Flexibles już liderem

Nie udało się Przeglądowni napsuć krwi kolejnemu z kandydatów do wygrania Ligi BSA na Powietrzu. Schur Flexibles nie został złudzeń, kto jest lepszy – ograł debiutanta aż 8:1.

Dla Przeglądowni to już czwarta porażka w Jesiennej Edycji rozgrywek BSA, ale pierwsza tak wyraźna. Oznacza też, że zespół raczej nie ma już szans na miejsce w czołówce, ale lokata w środkowej części tabeli jest jak najbardziej w zasięgu. Z kolei Schur Flexibles przegrał dotąd jedno spotkanie, 0:1 na dzień dobry z FlexLinkiem, ale ostatnio poczyna sobie coraz lepiej. Trzy ostatnie spotkania to kompelt punktów, aż 33 bramki zdobyte i zaledwie jedna stracona. Ona była dziełem Marcina Blimela z Przeglądowni.


     


Strona 4 z 214

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSA

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości