-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Wielka gra Marty Tarajkowicz

Dwa wtorkowe mecze w bowlingowej Lidze BSA nie dostarczyły zbyt wielu emocji pod względem rywalizacji między zespołami, ale jeden z nich i tak przejdzie do historii zmagań amatorów w BSA. Wszystko za sprawą fenomenalnego występu Marty Tarajkowicz z drużyny Przelewy24.
     

Wyniki z piątku 12 października 2018

PIŁKA NOŻNA


Hala - grupy eliminacyjne

Grupa H1

EYPwC5:1


 

EY lepszy w derbach

Derbowe starcie dwóch wielkich firm zajmujących się audytem finansowym zakończyło się przekonującym zwycięstwem EY, które pokonując PwC aż 5:1 zdobyło swoje pierwsze punkty w Jesiennej Edycji Ligi BSA. Rewanż – w drugiej części sezonu.
   

W bowlingu lider z kompletem

Exito nadal niepokonane w bowlingowej Lidze BSA! Tym razem dwukrotny mistrz pewnie pokonał PKO Bank Polski różnicą blisko dwustu punktów. Na uwagę zasługuje wyczyn Tadeusza Szafera, który w drugiej rundzie nie uzyskał żadnego strika, ale... domknął wszystkie dziesięć serii!
 

Radosne strzelanie po przerwie

Drużyna Kuehne-Nagel wróciła do gry w walce o awans do grona najlepszych drużyn w halowej Lidze BSA! Pokonała Anecoop Polska 12:7, a w drugiej połowie bramki wpadały mniej więcej co półtorej minuty.
 

Przeglądownia goniła Palestrę. I prawie dogoniła

To może być najciekawsza edycja w Lidze BSA na Powietrzu od dawien dawna – co najmniej sześć drużyn ma spore ambicje, a dwie z nich wciąż nie straciły punktu. W tym gronie jest Palestra, która w środę omal nie wypuściła z rąk zwycięstwa w starciu z Przeglądownią. Koniec końców wygrała jednak 6:5.
 


Strona 5 z 214

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSA

Naszą witrynę przegląda teraz 180 gości