-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

   

W bowlingu bez niespodzianek

Ruszyła Wiosenna Edycja Ligi BSA! Pierwsze mecze ligi bowlingowej niespodzianek nie przyniosły. Wygrali faworyci: EXITO i Orange Polska SA.


 

Podsumowanie Zimowej Ligi BSA 2018

6 kwietnia 2018 odbyło się oficjalne podsumowanie Zimowej Ligi BSA 2018. Poniżej klasyfikacja oraz zdjęcia z zakończenia:Klasyfikacja Zimowej Ligi BSA 2018:

Więcej…
 

Co za zwroty akcji. Dek-Pol się obronił i wygrał grupę C!

Anecoop Polska potrzebował co najmniej remisu w starciu z Dek-Polem, by wygrać piłkarską grupę C, a tymczasem po kilku minutach przegrywał już 0:3. Otrząsnął się, na 10 minut przed końcem prowadził 5:4, ale to jednak bardziej doświadczeni rywale zachowali więcej opanowania w końcówce. Dek-Pol wygrał 8:6 i został ostatnim mistrzem BSA w Zimowej Edycji ligi.


   

PEFS wygrał grupę A!

PEFS, jedyny niepokonany zespół w mistrzowskiej grupie A, w bólach zapewnił sobie mistrzostwo Ligi BSA. W ostatnim starciu pokonał Pyrland Park Linowy 2:1.

PEFS z pięciu poprzednich spotkań trzy wygrał i dwa zremisował. Do wtorku głównym kandydatem do wygrania Zimowej Edycji Ligi BSA była Nivea, ale w dramatycznych okolicznościach przegrała z Mibasoftem 1:2. Gdyby wygrała, nikt nie mógł już jej wyprzedzić. A tak po porażce musiała czekać, co w środę zrobi PEFS (grał z Pyrlandem), a później w czwartek Mibasoft (zmierzy się z Schur Flexibles). Prawdopodobnie zakończy zmagania dopiero na trzecim miejscu.


   

Klasyfikacja Końcowa Zimowej Bowling Ligi BSA 2018Grupa A Grupa B
miejsce drużyna
1 Orange Polska SA
2 Eurocash
3 EXITO
4 MK Bowling
5 MPK Poznan
6 PKO BP SA
miejsce drużyna
1 OLX Dream Team
2 Przelewy24
3 Event Catering
4 Lokalni Lowcy Dzikow
5 Sierście z OLX
6 Funclub


 


Strona 7 z 208

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSANaszą witrynę przegląda teraz 93 gości