-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 

Gdy na boisku zrobiło się luźniej...

Wyjątkowo zaskakujące było zakończenie spotkania między OSTC Poznań i Efitness. Oba zespoły walczyły o pierwsze zwycięstwo, po pierwszej połowie był bezbramkowy remis, a kluczowe – i pechowe w skutkach – okazało się zderzenie napastnika OSTC z bramkarzem Efitness.

   

Bocian do Wróbla – Inline ma gola!

Inline Poland przegrał drugi mecz w Lidze BSA na Powietrzu, tym razem z zespołem Radców Prawnych 1:6, ale zdobył pierwszą bramkę w Wiosennej Edycji. Szansy na pierwszy punkt będzie musiał szukać w kolejnym meczu.

     

Gra godna mistrza

Pyrland Park Linowy jest jedną z dwóch, trzech drużyn, które mogą pokrzyżować plany Nivei BMP w odzyskaniu tytułu mistrza Ligi BSA. Jeśli jednak Nivea będzie grała tak jak we wtorek, zatrzymać będzie ją bardzo trudno. Swojego rywala pewnie pokonała aż 5:0.

Dla Nivei było to spotkanie niemal perfekcyjne, na dodatek z mocnym rywalem, który miał tego dnia solidny skład, z dwójką rezerwowych. To właśnie Pyrland Park Linowy, obok Mibasoftu i być może Roti-Ten, jest zaliczany do grona faworytów rozgrywek. Oczywiście obok Nivei, która zawsze gra równo, ale nie zawsze dopisuje jej szczęście.


   

Bez zmian ani rusz

Arka Strong dość pewnie pokonała PwC 6:2 w meczu, które może mieć kluczowe znaczenie w rywalizacji o trzecią lokatę w grupie drugiej Halowej Ligi BSA.

W Wiosennej Edycji Ligi BSA drużyny występujące w hali walczą w dwóch sześciozespołowych grupach. Pierwsze trzy z każdej grupy zagrają w dalszej części sezonu w mocniejszej grupie A, trzy słabsze – w grupie B. Arka Strong przegrała nieznacznie pierwsze starcie z Pyrlandem Park Linowy, raczej nie będzie też faworytem w meczu z Niveą BMP, a w tej sytuacji jej pojedynek z PwC urósł do miana kluczowego w walce o trzecie miejsce.


 


Strona 10 z 212

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSANaszą witrynę przegląda teraz 143 gości