-= BSA Poznań =- Liga Firm

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki


Jeden krok Nivei

Dek-Pol miał ogromną szansę by mocno zamieszać w tabeli halowej piłkarskiej grupy A. - Wygraliśmy, ale trochę na farcie – komentowali po spotkaniu gracze Nivei BMP. Lider rozgrywek i główny faworyt wygrał bowiem całe spotkanie 6:4.

Dek-Pol kończył tym spotkaniem Jesienną Edycję Ligi BSA i miał realną szansę – w przypadku zwycięstwa – by choć na chwilę wskoczyć w tabeli na pierwsze miejsce, właśnie przed Niveę. Szanse na wygranie całych rozgrywek byłyby i tak iluzoryczne, bo trzej najgroźniejsi rywale mają przed sobą jeszcze mecze, ale dzięki temu finisz byłby ekscytujący. Nawet remis w tym spotkaniu stawiał Niveę w niekomfortowej sytuacji – w tym momencie zrównałaby się punktami z Roti-Ten i Pyrlandem, ale przecież z Roti-Ten już przegrała i to właśnie ten zespół byłby o krok od końcowego sukcesu. Jeszcze na 10 minut przed końcem gracze Nivei, przy stanie 4:4, pokrzykiwali, że „remis nic nam nie daje”. Koniec końców zdołali jednak wygrać.

   

Wyniki z wtorku 20 listopada 2018


BOWLING

Przelewy24EXITO1242:1306
 

Bez rezerw też można

Arka Strong jest coraz bliżej wygrania Jesiennej Edycji Ligi BSA w grupie B. Szansę na to praktycznie stracił Fachowiec, który po serii trzech zwycięstw przegrał z liderem 3:6.

Fachowiec zrobił największy postęp w ostatnich tygodniach i przebojem wdarł się do grona drużyn, które są w czołówce piłkarskiej halowej grupy B. Także i z Arką mógł wygrać, zabrakło jednak doświadczenia i wyrachowania w kluczowej fazie drugiej połowy.

   

Pierwsza porażka faworyta

Finisz rozgrywek w halowej grupie A zapowiada się niezwykle ciekawie – mistrza Ligi BSA poznamy zapewne dopiero ostatniego dnia zmagań. Wszystko w swoich rękach i nogach wciąż ma Nivea BMP, choć przegrała po raz pierwszy w tej edycji, 2:5 z Roti-Ten.

Historia zmagań tych drużyn ma długą tradycję. Zwykle górą była Nivea, ale w ostatnim roku dwa z trzech spotkań zakończyły się wygranymi Roti. Szczególnie bolesne dla Nivei było to ostatnie – decydujące o tytule w Letniej Edycji. Nivei wystarczał remis i wynik 0:0 utrzymywał się aż do 33. minuty. A później Roti zdobyło sześć bramek.

   

Eurocash w finale, kto drugim finalistą?

Znamy pierwszego finalistę bowlingowej Ligi BSA! To Eurocash, który jako jedyny wciąż nie przegrał, bo w starciu drużyn niepokonanych po pasjonującym boju pokonał Przelewy24 różnicą... 24 punktów.

Eurocash zmierza po swój piąty tytuł mistrzowski, a drugi z rzędu i trzeba przyznać, że robi to w świetnym stylu. Ósmy mecz, ósme zwycięstwo, choć pierwszy raz wywalczone po zaciętej walce. To jednak także efekt postawy wtorkowych rywali. Przelewy24 już wiosną pokazały, że należy im się miejsce w ścisłej czołówce, a trzecia lokata była tego najlepszym dowodem. Teraz apetyty są większe – sięgają miejsca w finale i tam próby kolejnego postawienia się Eurocashowi. Wiosną ta sztuka się udała, ale w meczu ligowym. Kto wie, może podobnie będzie teraz, ale w finale?

   


Strona 2 z 214

WYNIKI MECZÓW NA ŻYWO

Sponsorzy nagród w Lidze BSA

Naszą witrynę przegląda teraz 157 gości